Povinné ručení a havarijní pojištění vozidel


Pojištění vozidel se sestává z dvou částí. Tou první je zákonné pojištění újmy z provozu vozidla neboli povinné ručení. To má na starosti škody, které můžete způsobit vy někomu jinému tím, že jezdíte po veřejných silnicích nebo třeba vozíte lidi v autě. Tou druhou je havarijní pojištění vozidla. Toto pojištění chrání Vaše škody, které si způsobíte na vozidle sami. Jediné, k čemu tedy havarijní pojištění slouží, je ztráta v případech, kdy si vlastní vinou poškodíte vozidlo.

Nejlevnější povinné ručení

Chcete získat to nejvýhodnější povinné ručení? Nabízíme přehledné porovnání nabídky, sjednání online a nadstandardní péči. Máte-li zájem o připojištění, kalkulace včetně havarijního pojištění s osobním přístupem. Kontaktujte nás ve formuláři. Rádi byste si vyřídili povinné ručení online? Obraťte se právě na nás. Srovnáme cenové nabídky a vybereme to nejvýhodnější povinné ručení podle Vašich požadavků. Zjistíme vaše bonusy a slevy. Porovnáme Vám různé varianty pro pojistné limity. Můžete si zvolit např. pojištění střetu se zvěří, poškození  živly, pojištění odcizení vozidla, pojištění skel, úrazové pojištění řidiče, asistenci při nehodě a při poruše. Najdeme vám vždy to nejlepší pojištění pro Vás. Povinné ručení potom uzavřeme online a emailem Vám pošleme potřebné dokumenty.

Vyplňte náš formulář a my Vám připravíme nabídky podle Vašich požadavků

Formulář pojištění vozidel
Zvolte typ vozidla.
Objem v ccm
výkon v kW
Maximální hmotnost vozidla
Rok výroby nebo rok uvedení vozidla do provozu
Pro Havarijní pojištění zadejte značku, typ vozidla případně také pojistnou částku

Havarijní pojištění

Narozdíl od povinného ručení, havarijní pojištění kryje škody, které si způsobíte sami. Mimo to též mohou být kryty škody způsobené živly, vandalismem, odcizením nebo neoprávněným užitím vozidla. Obvykle se havarijní pojištění uzavírá na vozdila do 10 let stáří. Pokud jezdíte bez nehod, zjistíme Vaše bonusy a slevy z povinného ručení vám zajistí levnější havarijní pojištění. My Vám zdarma porovnáme nabídky různých pojišťoven a vybereme pro Vás nejlevnější havarijní pojištění splňující Vaše požadavky.

Máte-li zájem o srovnání havarijního pojištění, vyplňte prosím formulář níže.


Sledujte nás na sociálních sítích: